Agenda

agenda 2018

 

Augustus/ September  

5-sep Infobijeenkomst selectieleden -18 en -21 (vanaf 2004)+ouders (JES)  
8-9 sept NKT Eindhoven (RTC)
9-sep RTC-trainingsdag Papendal (A7) 
13-16 sept EK -21 Sofia Bulgarije (JBN)
15 Bushi Arnhem (JES) 
19-sep Infobijeenkomst selectieleden -15 (2005- 2007) +ouders (JES) 
22-sep Vrijwilligers etentje (JES) 
22-sep Veendam (JES) 
22-23 sept Spaarne teamtoernooi Haarlem (A7) 
24-30 sept Vriendjes en Vriendinnetjes judoles (JES) 
29-30 sept Pot van Olen geb.jr 1999 of eerder (A7) 
29-30 sept NK Almere (RTC)

Oktober  

01-07 okt Info avond RTC Hveen ouders+judoka’s (RTC)
6-7 okt Hainaut Cup Wallonie Belgie (A7) 
Stage Strassbourg Frankrijk (RTC)
6-okt Afgelast Hardenberg (JES) 
13-okt Emmen (JES) 
14-okt Trainingsdag Judo Academy Nijmegen (RTC/A7) 
Noisy le Grand Frankrijk (RTC)
15-21 okt Infoavond Leerlijn Voeding ouders+judoka’s selectie (JES/A7) 
20-okt Dutch Open Teams Groningen -10 en -12 (A7) 
17-21 okt WK-21 Bahamas (JBN)
20-21 okt Lux Cup Bastogne Luxemburg (vanaf 2006) (A7) 
20-okt A7 bokaal Leeuwarden (JES) 
22-28 okt Herfstvakantie Judo Spel Ochtend (JES) 
27-okt Camminghaburen (JES) 
27-28 okt Flanders Cup Lommel (vanaf 2007) (A7-RTC)

November  

3-nov Opstap Borger (JES) 
3-nov Hunnebed Borger (JES) 
3-nov Teamtoernooi Leusden (A7) 
10-nov A7 bokaal St. Anneparochie (JES) 
10-nov Meetmoment Den Haag -18 (RTC/JES) 
12-18 nov Infoavond Leerlijn Prestatiegedrag ouders+judoka’s selectie (JES/A7) 
17-nov Dijkmansport Groningen (JES) 
17-18 nov Int Frankfurter Adler Cup Frankfurt  (RTC/A7) 
24-nov Sneeker Beker Sneek (JES) 
24-nov Den Helder (JES) 
26-02 dec Judoka-Ouder judoles 
? Wasquehal (RTC)

December  

1-dec 32e Frans Odijk Toernooi Wijk bij Duurstede (JES) 
2-dec Deventer Team Cup (A7) 
8-9 dec Bremen Open (A7) 
NK Teams Almelo (RTC NO)
10-16 dec Judoexamens (JES) 
15 dec Twents kampioenschap Enschede -17 (2002-2004 RTC/JES) 
15-dec Hoogeveen (JES) 
Aix en Provence Marseille + stage (RTC)
15-dec A7 bokaal Heerenveen (JES) 
24-30 dec Kerstvakantie

Januari  

31-06 jan Kerstvakantie
04,05,06 jan Stage Koksijde Belgie (A7) 
12-13 jan Dutch Open Espoir Eindhoven (RTC/JES) 
12 Dedemsvaart (JES) 
19-jan Ot en Sien (JES) 
21-27 jan  Leerlijn strenght en conditioning ouders + judoka’s (JES/A7) 
NK-21 (RTC/JES)