Agenda

agenda 2018

Januari

  • Vrijdag t/m zondag 7 januari drie daagse judostage Koksijde Belgie -13, -15, -18 jaar (A7) olv Stijn Jager
  •  Zaterdag 13 januari Wintertoernooi in Dedemsvaart (JES) olv Niels Breider
  •  Zaterdag 13 januari Matsuru Dutch Open Espoir in Eindhoven -18 jaar (JES) olv Stijn Jager
  •  Zondag 14 januari Matsuru Dutch Open Espoir in Eindhoven -15 en -21 jaar (JES) olv Stijn Jager
  •  Zaterdag 20 januari A7 bokaal in Sneek olv Ronald Boelsma
  •  Zaterdag 20 januari  judotoernooi Nieuwe Pekela -12, -15 jaar (JES) olv Stijn Jager
  •   Zaterdag 27 januari mixteams in Heerenveen olv Stijn Jager

 

Februari

  •  Zaterdag 3 februari Noord Oost judo toernooi in Slagharen (JES) olv Niels Breider
  •   Zaterdag 3 februari Osnabruck (A7)
  •  Zaterdag 10 en zondag 11 februari Cup Denemarken (JES) olv Stijn Jager
  •  Woensdag 14 februari 18.30 uur – 19.30 uur 1e bijeenkomst leerlijn voeding voor ouders/ verzorgers (selectie JES) in sportbreakcafe van Sportstad Heerenveen
  •  Zaterdag 17 februari judo toernooi Norg in Norg (JES) olv Stijn Jager
  •  Zaterdag 24 februari District Kampioenschap -12, -18 in Kollum (JES) olv Stijn Jager en Niels Breider
  •  Zaterdag 24 februari A7 bokaal in Leeuwarden (JES) olv Ronald Boelsma

Maart

  •  Zaterdag 3 maart Ijspegeltoernooi in Sleen (JES) olv Niels Breider
  •  Zaterdag 3 maart True Colours teams Sneek (JES) olv Ronald Boelsma
  •  Zaterdag 3 maart Nederlands Kampioenschap -21 Almere
  •  Zaterdag 10 maart Nederlands Kampioenschap -18 (JES) olv Stijn Jager
  •  Zaterdag 17 maart Districts Kampioenschap -15 Roden (JES) olv Stijn Jager en Niels Breider
  •  Zaterdag 24 maart Lentetoernooi Tachi Beilen in Beilen (JES) olv Stijn Jager
  •  Zaterdag 24 maart A7 bokaal Gorredijk (JES) olv Ronald Boelsma
  •  Zaterdag 31 maart Fries kampioenschap judo in Leeuwarden (JES) olv Stijn Jager en Ronald Boelsma

April

  •  Zaterdag 7 april Nederlands Kampioenschap -15 in Leek (JES) olv Stijn Jager en Carlos Platier
  •  Zaterdag 14 april Bartje toernooi Asahi in Assen (JES) olv Niels Breider
  •  Zaterdag 14 en zondag 15 april Jodoigne (JES) olv Stijn Jager en Carlos Platier
  •  Zaterdag 21 april Friese Masters in Stiens (JES) olv Ronald Boelsma en Niels Breider
  •  Zaterdag 28 april districts opstaptoernooi in Bolsward (JES) olv Ronald Boelsma

Mei

  •   Zaterdag 5 mei Mix teams Districts Kampioenschap (A7)
  •  Zaterdag 12 mei Blauwestad judo te toernooi in Oostwold (JES) olv Stijn Jager en Ronald Boelsma
  •  Zaterdag 19 mei B.P.O Hasselt in Hasselt (JES) olv Stijn Jager
  •  Zaterdag 26 mei Juveko judotoernooi in Exloërmond (JES) olv Stijn Jager

Juni

  •  Vrijdag 8 juni clubkampioenschappen (JES) olv Stijn Jager en Ronald Boelsma
  •   Zaterdag 16 juni Nederlands Kampioenschap teams -12, -15 (A7)
  •  Zaterdag 23 juni Langste dei toernooi Gorredijk (JES) olv Stijn Jager
  •  Maandag 25 t/m 29 juni Judo Examens (JES)
  •  Zaterdag 30 juni Shoganai International judo tournament in Dronten